EAE ELEKTRİK

Eae Elektrik Hakkında

Ledmanya 2010 yılında kurulan elektrik ürünleri ihtiyacını karşılamak amacıyla geçmişten günümüze müşterilerimize hizmet vermektedir. Eae Türkiye bayileri içinde olmayı başararak ürün çeşitliliğini artırıp elektrik pazarında aranan bir marka haline gelmiştir. Eae Elektrik ise 1973 yılında kurulan ve günümüze kadar ürün hacmini geliştirerek gelmeyi başaran özel bir kuruluştur. Gebze de bulunan üretim tesisleri ile yerli üretim yaparak ülkemizin ekonomisine yarar sağlamaktadır. Ayrıca Tübitak tarafından onaylanan AR-GE merkezleri ile yeni ürünlerin üretilmesi açısından olumlu yönde ilerlemesini kolaylaştırmış. Sadece tek bir firmaya bağlı kalmadan grup firma şeklinde çalışmalarını sürdürerek farklı alanlarda etkisini göstermiştir. Grup firmaları ise şunlardır;

Eae Aydınlatma

Eae Makina

Eae Elektroteknik

Eae Teknoloji

Ürünleri yurtiçi satışlarıyla tanınmakla kalmamış ayrıca 100’den fazla ülkeye ihracat yapmayı başarmıştır. Özellikle yurt içinde geniş bayi ağıyla sanayi, tekstil, iş merkezi, inşaat, otomotiv, fabrika gibi kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerinin satışını gerçekleştirmiş. Eae Elektrik aydınlatma alanındaki faaliyetleri ile endüstri çözümleri, enerji tasarrufu sağlayan ürünler, dekoratif aydınlatma ürünleri, yol ve cadde aydınlatması gibi pek çok alanda çalışmalarını sürdürmüştür. Özellikle çevre dostu olan ve enerji tasarrufu bu firmanın öncelikli prensibidir. Yassı çelik pres ve Roll form sistemleri ile müşterinin isteği doğrultusunda sac işleme hatlarını uygun şekilde yapmaktadır.

Yurtdışında İtalya’da bulunan bölge ofisiyle Avrupa’ya ihracatı gerçekleştirmektedir. Yurtiçinde ise Eae Konya bayisi olan firmalar oldukça talep görmektedir. Tam müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla satış sonrası destek ekibiyle müşterilerine yardımcı olmaktadır. Her ürün için ayrı ayrı uluslararası standartlara uygunluk belgesi alarak müşterilerine güven vermiştir. Özellikle kablo ve askı sistemlerinde çalışılacak alanın özelliklerini göz önünde bulundurarak uygun alana uygun seçimler sunarak ürünlerin çalışma performansına yarar sağlamıştır. Uzun ömre sahip ürünleri ile çoğu ürünün sistemi kolay sökülüp takılabilir. Ayrıca son yıllarda önemli konu haline gelen elektrikli şarj istasyonu Eae tarafından da yapılmaktadır. Ev şarj istasyonları bir çok kablodan kurtulmanızı sağlayarak enerji dağıtım sistemlerini geliştirmiş ve bir çok işlemi yapmaksızın sadece tek sistem kurarak elektrik akışını tasarruflu şekilde karşı tarafa aktarmayı başarmıştır. Sadece inşaat alanında değil sağlık sektöründe de olağanüstü yatırımlar yaparak emniyetli ürünleri ile bu alanında gelişmesine yarar sağlamıştır. Green Guard Sertifikası ile sağlık alanında kullandığı malzemelerin doğaya ve insana zarar vermeyen bileşenler olduğunu ispatlamıştır.

Yangına dayanım testlerini ekstra şekilde yaparak o alanda da uygunluk belgelerini almaya hak kazanmıştır. Sismik askıları ise olası bir depremde zarar görülmemesi için tasarlanmıştır. Her tesisata kolay şekilde montaj olan bu askılar büyük ölçüde koruma ve güvenlik sağlar. Aynı zamanda hijyenik yaşanabilir bir ortam sunmak için paslanmaz çelik metal veya polyester boya ile isteğe bağlı busbar sistemleri üretebilir. Busbar sistemleri ortama uyum sağlanması istenirse değişik renkte boyanabilmektedir. Laboratuvar odaları gibi iç mekanda da busbar sistemleri kurulabilir. Ergonomik ve kullanıma hazır ürünleri ile masa işleri, toplantı, sunum işleri daha kolay hale gelmektedir. Smart serisi ile istenilen kutu seçenekleri seçebilme imkanı sunarak dekoratif açıdan ortama uyumlu şekilde montajı yapılmaktadır. Ortamdaki kablo dağınıklığını engellemek için kablo düzenleyicisi aparatlarıyla düzenlenebilmektedir.  

Eae aydınlatma bayileri

aydınlatma dair tüm ürünleri tüketicilere ulaştırarak bu konu da avantaj sağlamaktadır. Akıllı aydınlatma sistemleri mekana eşit şekilde ışığı dağıtarak gözü yormadan ortamı aydınlatmaktadır. Her sektör ve yer için şık tasarımlar ile uyum sağlayarak ortamı istenilen düzeyde aydınlatır. Sadece iç mekanda değil dış mekan içinde ayrıcalıklı ürünleri bulunmaktadır. Yol ve sokak armatürleri

Eae küçük işletmeler içinde alternatif çözümler sunarak elektrik iletimi ve dağıtımı için kolaylık sağlamıştır. Güç ihtiyacına uygun aydınlatma devreleri için hızlı ve güvenli şekilde kurulum yapılabilir. Bu alanda en çok tercih edilen ürün ise E-line KY-S busbar serisi düşük enerji ihtiyacında kullanılabilen akımı düşük cihazları besleyen talep gören üründür. Yine küçük işletmeler tarafından kombinasyon kutusu da oldukça tercih edilmektedir.

İç Tesisat Ürünleri

Döşeme altı prizleri veya masaüstü priz sistemlerinin kullanımı günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Eae Elektrik bu ürünlere önem vererek her yerde kullanılabilecek şık ve sade, ergonomik prizler tasarlayarak büyük ölçüde kolaylık sunmaktadır. Gömme tip kapalı olan modeller basmalı olup otomatik açılmaktadır. Telefon kablo bağlantıları içinde face plate kullanarak uygun bağlantı oluşturulmuştur. Hem masa içine hem de dış kısımda kullanılabilme özelliği ile avantaj sağlamaktadır.

Eae bayileri arasında olan Ledmanya siparişe göre ürünleri hazırlayıp kullanıcılara iletmektedir. Proje bazlı olan malzemeleri uygun zamanda hazırlayarak satış sonrası da destek vermektedir. Eae bayileri İstanbul şubeleri içinden Somelpa Elektrik bu konuda oldukça başarılıdır. Uzman kadrosu ve güvenilir çözüm ağıyla çalışmalarını sürdürerek bugünkü lider konuma ulaşmıştır. Askı sistemleri, busbar çözümleri, prizler, aydınlatma gibi pek çok kategoride yardımcı olmaktadır. Eae Karaköy satış mağazamız ile stokta bulunan ürünlerimize anında ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler